Balmain FLECHE BPS-138B-141 Sunglasses - Titanium Gold Bronze Mirror - New
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
13
quantity
Product details
Category
Model: FLECHE BPS-138B-141. Color Code: B. Frame: Gold - Bone Enamel. Frame Shape: Mask. Frame Material: Titanium. Lens Color: Bronze Mirror. UV Protection: Category 3. Lens width: 141mm, Bridge width: 0mm, Temple length: 119mm. 100% UV Protection. Full Retail Balmain Set Included. PRICE IS FIRM.