Tripp Lite Heavy Duty Inverter 3000W PV3000GFCI DC to AC - 120V - GFCI Protected - New Old Stock (NOS)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
18
quantity
Product details
Category
Tripp Lite 3000W PowerVerter Plus Heavy Duty Inverter - PV3000GFCI. 12V DC input; 120V AC output; 4 GFCI protected outlets. New Old Stock (NOS).